خانه » عکس » ابتکارات » راه مبتکر شدن و صاحب ایده و ابتکارات بودن

راه مبتکر شدن و صاحب ایده و ابتکارات بودن

انسان موجودی اندیشمند است ، برای رسیدن به اهداف خود راه های زیادی را آزمایش می کند که در این بین یا درست از آب در می آید و یا اینکه  راهش خطاست و به پایان نمی رسد.

ابتکار یکی از خصلت هایی است که همه به طور عام از آن بهرمند هستند هرچند که بعضی از انسانها به طور خاص فکر و اندیشه ای مبتکر دارند که این ها بسیار کمند.

برای آنکه بتوان  در زندگی مبتکر بود باید خود را درون اتفاقات و موضوعات زندگی بیاندازیم و خود و اندیشه خود را نسبت به آن مشکل و موضوع در زندگی بسنجیم و ببینیم در چه جایی و کدام گرایش مبتکر و صاحب نظر و صاحب عقیده ایم و می توانیم اعمال خلاقانه انجام دهیم.

یکی از چیز هایی که به این قوه و خصلت ما کمک می کند  استفاده از خلاقیت هایی که دیگر افراد خلاق استفاده می کنند می باشد. ما در اینجا تعدادی معدود از این ابتکارات را قرار دادیم. شما با دیدن این تصاور فکرتان نسبت به اطرافتان بازتر شده و میدان دیدتان در انجام کارهای مبتکرانه وسیعتر می شود و زمینه ساخت و ایجاد افکار و ایده های مبتکرانه را در شما ایجاد می کند.

هر  روز تمرین کنید که راه های ساده و ایده های خلاق را در مواجه شدن با هر کار ریز و درشت انجام دهید… پس از مدتی خواهید دید که زندگیان بالکل تغییر کرده و شخص دیگری شده اید با فکر و اندیشه ای باز تر.

ضمنا از این خصلتی که خداوند برای شما قرار داده  خدا  را شاکر باشید و از او هر روزه و پس از رسیدن به ایده ای خلاق تشکر کنید . زیرا خداست که این ایده ای  که نور است را در ذهنتان تداعی نمود.

از طرفی شکرگذاری باعث بیشتر شدن سرعت شما و سیر تکاملیتان در این خصلت می شود و ایده های خلاق بهتری روزیتان می شود.

ابتکار -filestoon (3) ابتکار -filestoon (2) ابتکار -filestoon (1) ابتکار -filestoon (12) ابتکار -filestoon (11) ابتکار -filestoon (10) ابتکار -filestoon (9) ابتکار -filestoon (8) ابتکار -filestoon (7) ابتکار -filestoon (6) ابتکار -filestoon (5) ابتکار -filestoon (4)

 

برای دانلود تمامی ۴۵۰ عدد از این ابتکارت به صورت یکجا کلیک کنید

حجم فایل ۲۴ مگابایت

تعداد ۴۵۰ عدد تصویر ابتکارات به قیمت ۱۰۰۰تومان

ebbtmbindex2

 

پاسخ دهید