فایلستون

آموزش حقه های شعبده بازی

فایل های آموزش حقه های تردستی شامل : نحوه ی شناور شدن در هوا، غیب کردن سکه ، رد کردن لیوان از میز ، شناور کردن اسکناس بدون تماس به چیزی  و ….

شعبده چیست؟

شعبده بازی هنری است که توسط فردی که تسلط کامل  دارد و دارای سرعت عمل بالایی هست انجام می گیرد .

شعبده بازان قدیم به علت پنهان کاری بسیار به جادوگر معروف بودند و به دلیل اینکه راز های خود را افشا نمی کردند،دیگران آن را نیرو می دانستند. شعبده باز هم کسی است  که راز این کار ها را می داند و با اسفاده از آن ها باعث شگفتی تماشاچیان می شود.

شعبده بازان بسیاری در جهان وجود هستند که تعداد این هنرمندان شعبده باز به بیش از ۱ میلیون می رسد.

چه کسانی می توانند شعبده را بیاموزند؟

این هنر هیچ محدودیتی ندارد و  سن وسال و وضعیت جسمی خاصی را نمی طلبد زیرا هر کسی که بتواند یک دستمال را ناپدید کند شعبده باز می گویند.

منشا شعبده از کجاست ؟

شعبده بازی هنری  است که  که شامل علوم : فیزیک،شیمی،ریاضی است در این هنر : حقه، سرعت دست ، پنهان کاری توسط وسیله و دست نقش زیادی را دارند.

شعبده ها توسط طراحان شعبده طراحی می شود که این طراحان شعبده باز ذهن قوی دارند و میتوانند یک روش برای یک کار غیر ممکن پیدا کنند.همانطور که می دانید شعبده وارونه نشان دادن علم است. و طراحان شعبده روشی پیدا می کنند که یک کاری که از نظر علم ممکن نیست را توسط حقه ها و راز ها انجام دهند.البته طراح شعبده بودن کار سختی نیست و هر کسی با هر سنی میتواند با کمی فکر یک کاری جالب از خود ابدا کند.هم اکنون شعبده های بسیاری با انواع حیوانات طراحی و ابدا شده است.

شعبده بازان،راز های یک دیگر را از هم پنهان نمی کنند و با خیال کاملا راحت،راز و حقه ی خود را به همکاران خودشان آموزش می دهند.در سال ۱۹۶۸ ( میلادی ) انجمن و مجتمع شعبده بازان بین المللی افتتاح شد و شعبده بازان در این مکان ، راز های خود را با هم در اشتراک گذاشتند و علم و هنر شعبده را هزاران برابر گسترش دادند و این باعث رشد و پیشرت علم شعبده بازی می شود.

شعبده باز ها از ابتدا پی برده اند که اعجاب شعبده در ذهن بیننده رخ می‌دهد پس ذهن بیننده بسیار مهم است.  جادوگری در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد نه فقط در چشم او و شعبده‌باز، برداشت بیننده را مانند خاک سفالگری حالت می‌دهد.

کشمکشها و راه حلها، کمدی و درام، غافلگیری و اغوا، هر چیزی که در تئاتر دیده می‌شود در شعبده می‌بینیم. شعبده باز با اجرایش تمام دنیا را به صحنه‌ی نمایش تبدیل می‌کند.

دانلود فایلهای آموزشی

فایل های زیر هرکدام راه حلی را برای یک شعبده بازی معرکه به شما آموزش می دهد که پس از دیدن ابتکارات در نشان دادن صحنه های خارق العاده ، شما دیگر آن را خارق العاده نمی پندارید ومتوجه عمق حرکت می شود. دانستن حقه ها به شما در تنظیم و خلق  شعبده عجیب و شگفت انگیز کمک می کند.

آموزش شناور شدن در هوا

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش اول

حجم فایل :۲۱ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

روش  دوم

حجم فایل :۳۶ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش پرینت کارت ویزیت با دستان خالی

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل :۱۵ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش شناور کردن و جابجایی اسکناس

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل : ۱۷ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش ظاهر کردن سکه از هوا

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل : ۱۶ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش رد کردن لیوان از میز

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل : ۱۶ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش رد کردن حلقه از نخ

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل : ۹.۷ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

آموزش رد کردن کارت ویزیت از نخ

برای دیدن این شعبده اینجا را کلیک کنید

روش انجام :

حجم فایل : ۱۴.۷ مگابایت    نوع فایل: ویدیو mkv

راهنمای دانلود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا