فایلستون

چگونه ازدواجی موفق داشته باشیم!

در این جا با مجموعه فایل های صوتی از ازدواج موفق مواجه هستید  که شامل: چگونه همسر دلخواه خود را بیابیم؟ ، مدیریت دوران نامزدی ، مدیریت عشق و شیفتگی ، تکنیک های برقراری ارتباط صمیمانه با همسر یا نامزد ، آموزش رفتار عاشقانه ، آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند و … می باشد.

انسان موجود اجتماعی است که خداوند آن را از دو جنس زن و مرد آفریده است و این نوع خلقت دو گانه را عامل بقای آنها قرار داد. انسان موجود عاطفی است که نسبت به هم نوع خود احساسات متفاوتی دارد مخصوصا به جنس مخالف که علاوه بر آن غریزه این احساس را تشدید کرده است.

دورانی که ما در آن زندگی می کنیم بسیار متفاوت از چند سال قبل است و هر روزه این تفاوت هم بیشتر می شود، به طوری که زندگی فردی و خانوادگی را نیز تحت تاثیر گذاشته و انسان نیز ناگزیر باید در راستای این تفاوت گام بردارد.

چیزی که ما به آن اهمیت می دهیم و بسیاری از فکرمان را به خود مشغول می کند همین زندگی مشترک و تقسیم زندگی با جنس مخالف می باشد. برای همین بدون شک تک تک انسانها  در یک سری مسئله هایی وارد می شوند که آشنایی و تجربه کافی را ندارن پس باید در مواجه شدن با آن لااقل علم کافی را داشته باشند چه بسا ندانستن از دانستن و نتوانستن سخت تر است.

ما برای شما  دختران  و پسرها و همسران و نامزدها  فایل های صوتی تهیه دیده ایم که به شما کمک می کند در رابطه با زندگی زناشویی چه قبل ازدواج و چه بعد از آن اطلاعات کافی را بیاموزید تا بخوبی تمام یک ازدواج موفق را تجربه کنید.

عنوانی که انتخاب شده یعنی ( ازدواج موفق نه موقت ) به این معناست که ازدواج به خاطر انتخاب نامناسب و همچنین مشکلات و برخوردهای نا مناسب و ناپخته  بعد ازدواج از هم نپاشد و موقتی نباشد.

چگونه همسر دلخواه خود را بیابیم ؟

نوع فایل : mp3   حجم :  ۱۷.۳ مگابایت    زمان :  ۷۳ دقیقه

آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند

نوع فایل : mp3   حجم :  ۱۸.۵ مگابایت    زمان :  ۷۸ دقیقه

آموزش رفتار عاشقانه

نوع فایل : mp3   حجم :  ۱۷.۶ مگابایت    زمان : ۷۴ دقیقه

مدیریت عشق و شیفتگی

نوع فایل : mp3   حجم : ۲۴.۵ مگابایت    زمان :  ۱۰۳ دقیقه

مدیریت دوران نامزدی

نوع فایل : mp3   حجم :  ۱۶.۷ مگابایت    زمان : ۷۰ دقیقه

تکنیک های برقراری ارتباط صمیمانه با همسر یا نامزد

نوع فایل : mp3   حجم :  ۲۶.۶ مگابایت    زمان : ۱۱۲ دقیقه

پس از دانلود هریک از فایل ها آنها را توسط نرم افزار winrar از کمپرس خارج کرده و توسط یکی از نرم افزار های اجرا کننده فایل صوتی و یا mp3 player   ویا گوش موبایل یا دستگاه ستاپ باکس از محتوای آن استفاده کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا