فایلستون

دانلود آموزش قوانین فیزیک

محصول در پیش روی شما شامل ۱۲۱ فایل آموزش فیزیک می باشد که در پنج دسته  دارای زیر دسته های دیگر از قوانین فیزیکی قرار داده شده است

علم فیزیک علمی بسیار شیرین و کاملا کاربردی است و همه ی انسانها آن را به خوبی درک می کنند زیرا مفاهیم آن همان چیز هایی است که ما در اطراف وجود دارند و ما به خوبی آنها را می بینیم و با آن سر و کار داریم.
در پایه های مختلف در دبستان و راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه و در صحنه های خارج از تحصیل مثل محل کار و غیره ما نیازمند فهم درست از مبانی و مفاهیم کلیدی فیزیک می باشیم . هرچند که ریاضیات وارد فیزیک شده و جزو جدانشدنی از آن می باشد اما با آموزش صحیح و مطالعه منابع آسان مانند اینگونه آموزش های تصویری و کاربردی باعث روان شدن و آسانی در بیادسپاری و درک فیزیک می شود و این برای کسانی که دل خوشی از ریاضات ندارند کمک کار خوبی است.
معلمین و اساتید نیز با استفاده از این آموزشها در راه افزایش یادگیری دانش آموزان خود آنها را به فیزیک علاقه مند می کنند چرا که حافظه ی تصویری آنها را ضمن توضیحات خود به میدان آورد ه اند لذا درک بهتری از قوانین فیزیک پیدا می کنند و موفق تر ند.

محصول در پیش روی شما شامل ۱۲۱ فایل آموزش فیزیک می باشد که در پنج دسته زیر دسته بندی شده اند که هر یک دارای زیر دسته های دیگری از قوانین فیزیکی می باشند:

الکترومغناطیسم
امواج
آینه ها و عدسی
دما
صدا
مکانیک

به عنوان نمونه می توانید این فایل را اجرا کنید و آن را مشاهده نمایید:

آموزش چگالی(بسیار جذاب ودیدنی و راحت)

چگالی

برای خرید کل آموزشها این فایل روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خود را تکمیل کرده به درگاه خرید وارد شوید. پس از اتمام پرداخت لینک دانلود به ایمیل داده  شده توسط شما فرستاده می شود که تا ۲ روز اعتبار داشته  و می توانید دانلود کنید.

قیمت کالا فقط  ۲۰۰۰ تومان

۲۰۰۰ تومان – خرید

حجم فایل : ۴.۲۱ مگابایت

به زودی فایلی دیگر حاوی ۱۲۸ عدد آموزش قوانین فیزیک در فایلستون قرار خواهد گرفت . با اشتراک در سایت از قرار گرفتن آن باخبر شوید.

دانلود آموزش قوانین فیزیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا