دانلود کتاب آموزش تندخوانی

آیین تند خوانی
شیوه ای آسان برای  بهتر و سریعتر خواندن

با دانلود کتاب آیین تندخوانی می توانید به سرعت مطالعه خود بیافزاید و به همراه آن سرعت فهم و درک مطلبتان  را نیز بالا ببرید.

تندخوانی

با نزدیک شدن فصل امتحانات دانش آموزان برای اینکه در وقت خود صرفه جویی کنند می توانند از روش تند خوانی استفاده کنند و نیز اربابان کنکور که آنها نیز نیاز فوق العاده به وقت و یادگیری سریع دارند این کتاب کمکشان می کند تا سریع و بی وقفه مطالعه کنند و زودتر از قبل مطالب را بفهمند و به خاطر خود بسپارند پس کتابی مناسب و به صرفه است .

این کتاب را به طلبه ها و روحانیون محترم سفارش می کنیم زیرا کاملا آگاه هستیم که نیازمند به مطالعه ی فراوان برای بدست آودن علم لازم جهت تبلیغ هستند و از طرفی وقتشان بسیار محدود است پس نیاز به تند خوانی به همراه درک مطلب بالا دارند تا جبران وقت محدود خود را بکنند و به علم لازم دست یابند.

کتاب روشی آسان را برای سرعت بخشیدن به مطالعه به همراه فهم و درک درست و سریع به خواننده آموزش می دهد. تعداد صفحات کتاب ۲۹۵ صفحه می باشد.

کتاب شامل فصول مختلفی است که گام به گام مسایل مختلف  وضروری که در سرعت بخشیدن به مطالعه کمک می کند را به  شیوه ای جذاب و دلچسب آموزش می دهد. با مطالعه کتاب کم کم شوق به ادامه دادنش در انسان بیشتر می شود.

    

حجم فایل : ۶.۴۰  مگابایت

نوع فایل: PDF

۳۵۰۰ تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا