دانلود جزوات آموزش نحو عربی(فارسی و عربی)

ما امروز برای شما کاربران فایلستون مجموعه ای بی نظیر از قواعد زبان عربی (نحو) را گذاشته ایم تا بخوبی زیبایی های این زبان را درک کنید.این فایل برای کسانی که عربی آن ها را کلافه کرده مخصوصا در بیادسپاری و درک قواعدش مشکل دارند بسار مناسب می باشد.عربی زبانی است که خداوند مردم را در قرآن به وسیله آن مورد خطاب خود واقع کرده است. زبانی است پر از قواعد و پر از فصاحت کلام . کسانی که در وادی عربی و آموزش آن هستند به خوبی این را درک کرده اند.آموزش عربیویژگی های این مجموعه:   این مجموعه شامل این محتویات است:(جزوات عربی)

۱- یک جزوه ی کامل از آموزش زبان عربی  یا همان نحو است که از ابتدا تا انتهای قواعدش را به خوبی به زبان فارسی به شما آموزش می دهد.

۲- در این فایل یک دوره قواعد را به صورت پاورپوینت (power point) به صورت کامل  موجود می باشد.

۳- آموزش قانون اعراب به صورت پاور پوینت.

۴- مختصر قواعد نحو به صورت فایل وورد

۵- لیست صد قاعده ی موجود در نحو

۶- جزوه آموزشی نکات عربی برای کنکور

۷- معانی حروف جر

۸- معاجم عربی  در قواعد عربی – این محتویات قابلیت کپی برداری بر روی کاغذ می باشد و کاربران می توانند پس از دانلود آن را به صورت جزوه در اورند. – زبان جزوه ی کامل آموزش زبان عربی فارسی است. از جمله خصوصیات این مجموعه این است که جزوات به صورت درس درس و مبخث به محث ارایه شده و خواننده می تواند با برنامه ریزی درست آن را مطالعه کرده و به خوبی بیاد بسپارد. از همه بهتر گذاشتن خلاصه درس در انتهای هر درس می باشد.آموزش عربی  قواعد عربی را می توان  دراین جزوه به صورت نموداری دریافت کرد که برای یادگیری بسیلر مناسب استآموزش عربی به صورت نموداریدانش آموختگان از محتوای پاورپوینت آموزش عربی می توانند فلش کارت تهیه کنند که به آسانی این کار را می توانند انجام بدهند. و …

مناسب برای طلاب و دانش آموزان و دانشجویان و کنکوری ها

همچنین اساتید عربی در دانشگاه و حوزه  و دبیران مدارس

و اساتید قرآن و معارف قرآنی 

قیمت محصول فقط ۲۵۰۰ تومان

 

حجم فایل:۷.۴۰ مگابایت

نوع فایل: pdf و ppsx و docx نرم افزار مورد نیاز: word 2010, power point 2010, adobe reader

جزوات عربی

۸۰۰۰ تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا